| Loriiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Buna!:* Am si eu o intrebare, cred ca putin prosteascathinking Daca un baiat introduce degetul in vaginul unei fete acea fata mai este virgina? Sunt putin cam nelinistita.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, acea fata nu mai este virgina. Masturbarea de catre partener este act sexual. Virgina este numai o femeie care nu a avut nici un fel de contact sexual (vaginal, oral, anal, masturbarea partenerului, masturbarea de catre partener).

| liviu42 a răspuns:

Esti virgina stai linistita.

| XK a răspuns:

Daca a curs sange-nuwinking Daca nu a curs nu-ti face problemewinking

| Blondamea a răspuns:

Pai daca ai dureri sh sangerezi at nu mai esti virgina dar daca nu sangerezi nu ai durere at inca mai esti virgina:sper ca te'am ajutathappyhappyhappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Mayar a răspuns:

DA, mai e. Pai degetul nu e capabil sa intre asa de tare si de mult. Deci ink mai esti virgina

| vladmR a răspuns:

Normal ca mai e virgina, parca a mai fost pusa intrebarea asta aici, trebuia sa cauti happy

| matt5453 a răspuns:

E posibil sa nu se fi rupt himenul si sa mai fi, sau sa se fi rupt si sa nu sangereze( exista cazuri) sau poate ca nu la, bagat decat putin, pana la himen...

| Addy5xD a răspuns:

Nu, nu mai e virgina pentru ca si-a inceput viata sexuala. Multi dintre voi incurcati termenul virgin/virgina.

virgin = baiat care nu si-a inceput viata sexuala (nu neaparat sa i se rupa ata)
virgina = fata care nu si-a inceput viata sexuala (nu neaparat sa i se rupa himenul)

Deci automat, daca a fost un act sexual, nu mai e virgina chiar daca himenul nu s`a ruptwinking
Funda? :d

| k1dd a răspuns:

Posibil doar daca nu i'a rupt ata. daca a bagat tare nu mai este fundita?:*

| LaRySa_1343 a răspuns:

Buna depinde daca ti-a rupt himenul sau nu... daca nu si doar a introdus doar degetul si s-a jucat un pic inca mai esti virgina! pupici!