| Frantzy25 a întrebat:

Buna am o intrebare, cand te dezvirginezi te doare la baiat ma refer serios?

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Eu sunt fata dar dupa cate am auzit nu e o durere foarte mare, si chiar daca simti putina durere cred ca pe moment important e ca te simti bine cu partenera, toti baietii ajung odata la acest nivel trebuie sa treci peste, si nu uita sa va protejati...

10 răspunsuri:
| consilierultau001 a răspuns:

Mai ce sa zic nu este chiar asa de neplacut, adica eu cred ca este cea mai placuta durere

| Emilian65 a răspuns:

Pe baieti, la dezvirginare, nu ii doare. O senzatie de durere exista, dar dispare pe parcursul actului sexual si se transforma intro placere deosebita.

| Azµre a răspuns:

Nu! Nu există dezvirginare la bărbați! Ea este de oridin psihic! Fizic nici vorbă!

| lpavel a răspuns:

Da-te de 15 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori,arunca-te pe geam si inchide ochii,Iar cand vei deschide ochii,ai sa vezi persoana iubita,iar tot ce ti-ai propus se va indeplini in secunda urmatoare,daca mai apuci. Daca nu,tot raul din lume va fi asupra ta,adica te vei trezi dimineata, vei merge la serviciu,vei avea numai bani munciti,nimeni nu-ti va da nimic fara sa meriti,chiar mai rau,iti va lua din putinul tau pentru taxe, impozite, sanatate, caldura, mancare, etc.vei fi un om de rand, intr-o tara de saraci. Trimite acest mesaj la 7 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un psiholog...

| BSwwatch a răspuns:

Depinede,este diferit de la o persoana la alta,daca ata este groasa si rigida poti suferi usturimi mai greu de suportat,nu pe moment,in timp ce se consuma contactul sexual, a doua zii, te duci sa faci un pipilica si tragi de preput pentru a nu stropii in jurul wc-ului si.te patrunde o usturime pina in maduva oaselor, sunt cazuri in care ata nu s-a rupt nici la al saselea contact sexual ori niciodata, cazuri si cazuri!

Răspuns utilizator avertizat
| Horia1313 a răspuns:

...nuuuu.laughingincepi sa razilaughing, normal ca te doare

| CominxIonut a răspuns:

Daca dai de fete incapatoare ( largi ), slabe sanse sa te,, dezvirginezi "... depinde de varsta si cat de des faci sex... pe moment nu simti si nu te doare mai nasol dupa un timp la cateva minute dupa ce termini.
.o sa doara...

| MaybeAnotherDay a răspuns:

Acum serios, de ce te mananca neuronul, nu ai tata sau mama sa ii intrebi lucrurile astea?laughing

| batranulurs a răspuns:

Depinde daca ai luat-o la mana pana acum sau nu... daca raspunsul e da..stai linistit.vb serios