| Anamaria445 a întrebat:

Bună, am o întrebare, ce se întâmplă dacă îmi bag un supozitor când eu de fapt nu am nimic? Nu sunt bolnavă nimic așa numa să-mi bag unu, ce se întâmplă?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce speri sa se intample?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se elimina când faci treaba mare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti pune un supozitor contra hemoroizilor ala te va ajuta sa scapi de constipatie, dar nu ai voie sa pui decat unul ca iriti intestinul si dai de belele.Ce varsta ai?

| Simpatic a răspuns:

Il bagi asa de curiozitate? despre ce supozitor vorbim?
daca vorbim de o substanta la modul general nu se va intampla nimic ...decat daca ai alergie la acea substanta continuta in acel supozitor!
deci nu este indicat sa introduci ceva in corpul tau daca nu te doare nimicwinking

| Anamaria445 explică (pentru Simpatic):

Da de curiozitate

| Simpatic a răspuns (pentru Anamaria445):

Se spune prin popor faptul ca curiozitatea a ucis pisica, deci este intelept "daca nu te doare sa nu te bandajezi" sa vorbesc asa in zicale!

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde unde-ti bagi suporzitorul ala: in nas, in gura, vagin sau anus.

| mihai69 a răspuns:

Nimic deosebit.

| dullcat a răspuns:

Acelasi lucru care se intampla si cand il introduci de nevoie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se întâmplă nimic grav.

| andrey69 a răspuns:

Poate ca suna prea rautacioa dar pare doar incerci sa umbli la fundulet si nu prea ai idee de ce si cun sa incepi?
Daca ti ar spune cineva sa iei un pumn de pastile, oare iti fac rau,?