| diana7906 a întrebat:

am o intrebare, daca o fata se a masturbat iar parintii decid sa o duca la ginecolog pentru a vedea daca mai este virgina, ce va spune doctorul? Adica, se va cunoaste sau va spune ca este virgina? ea nu a intretinut relatii sexual1

8 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Daca s-a masturbat cu-n vibrator, o sa se vada ca nu mai e virgina. Altfel, nu. Ea stie ce-a facut.

| diana7906 explică (pentru Alcyon):

Ea a spus ca iubitul ei i-a introdus degetul. Deci nu o sa se vada?

| lovelinusheuu a răspuns (pentru diana7906):

Daca ea a sangerat, e posibil sa fi afectat himenul, fara sa-l fi rupt.Sau chiar sa-l fi rupt.

| pietrean a răspuns:

Virginitatea nu are legatura cu masturbarea. Poti sa fii si virgina si sa te masturbezi.
Daca parintii decid sa mergi la ginecolog,doar sa vada daca esti virgina,inseamna ca au unele incertitudini,despre modul tau de viata. Daca nu vrei sa mergi(tine si de intimitatea ta), poti sa refuzi.Dar urmarile, trebuie sa le suporti, deoarece locuiesti in casa parintilor tai, traiesti din resursele lor si la o adica, ei raspund de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand acea fata s-a masturbat si-a introdus ceva in vagin care sa-i produca ruperea himenului?

| diana7906 explică (pentru anonim_4396):

Degetul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru diana7906):

Daca degetul a fost introdus destul de adanc si a curs sange inseamna ca himenul a fost rupt si dint punct de vedere fizic acea fata nu mai e virgina.

| Daydream a răspuns:

Pai daca nu s-a dezvirginat masturbandu-se e virgina!