| Anonim_8773 a întrebat:

buna! Am o intrebare... desi nu mai sunt virgina, in timpul actului sexual am dureri si nu stiu din ce cauza, ma puteti ajuta cu niste raspunsuri? multumesc

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai fie o infectie genitala, fie o rana pe col.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Posibil să ai o anexită. Mergi la ginecologie pentru mai multe investigații, nu neglija sănătatea.
Pa, pa.

| looolliika a răspuns:

Ce zici de un lubrifiant?

| AureliaBEST a răspuns:

Buna, draga mea durerile in timpul actului sexulal poate fi de la o raceala jos la pasarica anexita, cistita, sau poate el nu te excita cum trebuie sa fi umeda, dar in concluzie este vorba de o raceala consulta ti un doctor ginecolog. pup