| bombonel31 a întrebat:

Cum trebuie sa abordez o virgina in timpul actului sexual, si cum m-as simti?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Trebuie sa faci tu totul pentru ca ea e mai rusinoasa si ia-o usor, daca nu o sa creada ca vrei doar sa o fu*i.Fii tandru, sarut-o si daca o doare nu insista si amana pentru altadata.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat ar fi sa o abordezi inainte de actul sexual, abordarea abia in timpul actului sexual suna a viol. Evident, te vei simti agramat, pentru ca in adancul sufletului stii ca forma corecta este "m-as".

| Xenia16 a răspuns:

Sa o faci sa se simta bine, poate un trandafir o cutie de ciocolata ar face-o sa se simta mai bine, sa o iei usor

| Shavoo a răspuns:

Trebuie sa ai multa multa rabdare. Stinge lumina sa nu fie inhibata. incearca sa n-o sperii. si nu o penetra ca taranul ca nu ti se va ivii o a doua sansa daca o sperii. Ai rabdare! Bafta!