| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. E normal ca dupa ce o fata isi pierde virginitatea ca sa i se mareasca sanii si fundul? (Fara a fi insarcinata)

Răspuns Câştigător
| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Da e normal. Toate fetele au parte de aceasta schimbare. In plus se modifica si forma taliei. Adiak daca ai talia mai rotunjita se latzeste. Oricum aceste schimbari sunt normale nu iti afce griji. Sper ca te-ai relaxat si ca te-am ajutat big grin

7 răspunsuri:
| ingerashhhh a răspuns:

Sigur ca e ceva normal, are loc o schimbare hormonala in organism, ai grija de tine ciao

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Da.E absolut normal
.

| doctginecolog a răspuns:

Hmmmmm,macar ai facut'o cu cineva de talie mare>? wdfrolling on the floor

| Anastasia13 a răspuns:

Da, e normal sa le creasca sanii si sa li se mareasca bazinul. Funda?

| mady007 a răspuns:

Sigur ca este normal...mai ales la fetele de varsta mai mik se observa foarte bine schimbareahappy

| SmileyyXD a răspuns:

Da este ceva normal, la toate fetele se intampla mai ales daca au o varsta frageda!

| theodora91 a răspuns:

DA! este absolut firesc. Odata ce ti-ai inceput viata sexuala,in organismul tau au loc o serie de schimbari hormonale, te maturizezi, devii Femeiewinking