| andreyyya a întrebat:

Intrebare pentru baieti: va plac mai mult fetele care au sanii mai mari decat fundul sau cele care au fundul mai mare decat sanii?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

laughingamuzant.cum ar fi sa ai o tata mai mare ca o buca?laughing

| ForbiddenDreams a răspuns:

Tu crezi ca totul se rezuma la aspect? cati 13 ani ai?

| Vali96 a răspuns:

Sanii trebuie sa fie mai mari ca fundul. Intreab-o pe mama ta pentru detalii, si e iti va spune dc trebuie sa fie fundul mai mic ca sanii.

| condru a răspuns:

| DaRkMist69 a răspuns:

Baii daca ii faina...sh nu depaseste 60 de kg, nu contahhhappywinkinglaughinghee hee

| MihayAndrey a răspuns:

Potrivite...egale,cat de cat, da degeaba are fundul mare si sanii ditamai

| dey12 a răspuns:

| xDeyaa a răspuns:

Draga andreyyya trebuie sa fie de 90 fundulhee hee si 90 sanii

| Pacioaca a răspuns:

Sa aiba sanii mari dar si fundul cat de cat

| antiprostie a răspuns:

Exista legatura intre sani si cur?