| Madyupsik a întrebat:

Am o intrebare interesanta. Azi seara m-am hotarit sa imi incep viata sexuala cu prietenul meu. El a fost cu mine mereu si la bine si la rau. Si a nu a insistat sa facem dragoste dar mi-a zis ca vom face sex cind voi fi eu pregatita. Si iata acum sunt pregatita. Dar vreau eu sa incep, sa il excit foarte tare sa il fac sa ma doreasca. Si nu stiu cum sa o fac, va rog mult idei, sfaturi cum sa il excit la nebunie. Va rog funda + vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa fi imbracata cat mai sexy, asta o sti ca doar esti fata, sfatul meu este sa nu-l exciti la nebunie ca ar putea sa dea rateu si nu e bine, citeste pe google despre preludiu, sa aveti mare grija la protectie si sa-l rogi sa fie tandru si rabdator cu tine ca e prima data si na, o sa fie ceva de lucru, sa fiti iubiti

7 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Bine zislaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| Madyupsik explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madyupsik):

sa fi imbracata cat mai sexy, asta o sti ca doar esti fata, sfatul meu este sa nu-l exciti la nebunie ca ar putea sa dea rateu si nu e bine, citeste pe google despre preludiu, sa aveti mare grija la protectie si sa-l rogi sa fie tandru si rabdator cu tine ca e prima data si na, o sa fie ceva de lucru, sa fiti iubiti

| Fantastic7 a răspuns:

Sa te imbraci ca in poza ta de la profil laughing)

| Fantastic7 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))

| AngelGirl5 a răspuns:

Paaai... sa fi imbracata sexy, sa il saruti tandru love struck sa fi tu insuti, dar sa va protejati. Bafta big grin

| yosirestu a răspuns:

***