| Adri95 a întrebat:

am o intrebare legata de un baiat. Suntem vecini, adica sta chiar in blocul de vis-avis. Nu il cunosc personal, dar l-am vazut de mai multe ori. De fiecare data cand ne vedem pe strada, se uita atent la mine, ba chiar imi zambeste. Ce as putea sa fac, pentru ca as vrea sa il cunosc?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cere-i id-ul sau fa rost de id-ul lui.happy

| duchamp a răspuns:

Data viitoare ii zambesti, si il salutzy.asa mi s.a intamplat si mie.am un vecin care se tot uita insistent la mine cand treceam pe langa el, si nu zicea nimic, pana cand l-am salutat eu.si de atunci tot ne salutam si ma mai opresc la o povestioara...ca intre vecinitongue

| Reek54 a răspuns:

Il bagi in seama straight face.

| bebetho a răspuns:

Să-l opreşti şi să-i spui că e simpatic şi ai vrea să-l cunoşti, evident dacă vrea şi el. Dacă zici ca îţi zambeşte există şanse foarte mari să accepte.

| Raull_5431 a răspuns:

Intri in vorba cu el, incerci sa va imprieteniti, ii ceri id...nr de tel...happy
Vorbiti si va cunoasteti!happy