| Ioanaaal a întrebat:

Am si eu o intrebarehappy! De ce de fiecare data cand merg pe strada toata lumea se uita la mine si parca imi zambeste?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti se pare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se intampla doar pe strada? sau cu orice ocazie si oriunde te-ai afla. Este posibil sa ai o fizionomie a fetei mai deosebita care sa atraga involuntar privirile celor din jur.Ai putea posta o poza de-a ta pentru a ne comfirma daca este asa.Pa,pa.

| mihai69 a răspuns:

Pentru că:
- ai dresu' rupt în genunchi;
- ai un pantof de un fel și altul de alt fel în celălalt picior;
- etc.
Sau poate ești doar frumoasă și radiezi bună dispoziție.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că ești fericită, ori (prea) îndrăgostită, și atunci, vezi toți oamenii din jur, zâmbind.

| T0T a răspuns:

Esti fata? Daca da, pentru ca esti buna.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca arati bine si ai o figura simpatica?

| AirănMeidăn a răspuns:

Pentru ca li se pare ca esti draguta.
Si mie mi se intampla. Sau mi se spune. E flatant si enervant in acelasi timp.

| Lawliet14 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla uneori, am impresia ca am ceva pe fata! laughing