| Andreea2550 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un sfat? Acum 7 luni m-am certat cu un baiat la care tin foarte mult si el tine mult acum nu mai stiu daca tine dar de fiecare data cand trec pe strada se uita cateodata ma intreaba ce fac sau se baga cu mine in seama. azi eram pe strada si el iesise la poarta a vazut ca vin a stat 2 min se uita si cand am ajuns in dreptul portii lui a intrat dupa care atunci cand am trecut a iesit si se uita nu stiu ce e in capul lui si cateodata nu se uita deloc chiar nu stiu ce sa fac mai merita sa lupt? de ce se tot uita daca nu vrea sa mai vb cu mine sau de ce ma mai baga in seama cateodata daca nu vrea sa vorbeasca cu mine? ce as putea sa fac ca tin enorm la el.

Răspuns Câştigător
| Dayuuum a răspuns:

Depinde.
Poate inca mai tine la tine ca o prietena, iti mai duce dorul din cand in cand. Asa ceva e normal. Poarta-te obisnuit cu el. Baga-l si tu in seama. Poate asa va veti apropia din nou si o sa va impacati ^_^