| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: pe data de 3 mai am fost pe ciclu iar pe 19 am facut sex neprotejat si a ejaculat in mine iar pe 30 mai mi-a venit ciclul, m-a tinut normal 5 zile, exista vreo sansa sa fiu insarcinata? Am auzit ca se poate sa iti vina primele 2-3 luni ciclul.

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Din moment ce ti-a venit menstruatia, nu poti fi gravida. Dar, pentru linistea ta, poti face un test de sarcina.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poti fi gravida.

| Anna121 a răspuns:

Daca ti-a venit ciclu nu ai cum sa fii insarcinata, dar poti face un test de sarcina ca sa fii mai sigura. Daca iese negativ, mai fa unul dupa 2-3 zile.

| DaCumSaNu a răspuns:

Tripleti ai

| GHoST013 a răspuns:

Din moment ce a venit CM nu, nu exista posibilitatea dar poti facce un test de sarcina pentru linistea ta sufleteasca.