| Marikqa a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...ce a-ti alege intre brunete, roscate sau blonde?

13 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Dintre brunete, roscate si blonde?

O satena.

| JokerV a răspuns:

Bruneta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscata

| Demonull a răspuns:

Nu prea conteaza culoarea, dar daca chiar trebuie sa aleg, merg pe brunete am o slabiciune la ele.

| Hevnoraak a răspuns:

În general în afară de blonde "pure" ori ce nuanță de par imi place.

| akka4 a răspuns:

Bruneta big grin

| Rooobi a răspuns:

La fel ca raspunsul de mai suswinking

| oOoBrBoOo a răspuns:

Nu conteaza culoare parului daca este frumoasa si te simti bine langa ia si o iubesti nu iti trebuie altceva.

| cristi62 a răspuns:

Brunete 100 la sutahappy

| Raspcelorcuidei a răspuns:

Nu conteaza culoare parului si alte detalii dar imi sare in ochi mai repede o blonda

| Nesquik123 a răspuns:

Pai pe toate 3... conteaza sa fie frumoasa la fata si bunahappy

| Demonull a răspuns (pentru Nesquik123):

Le faci fata la toate trei? ma indoiesc

| vLadw a răspuns:

100% Brunete :-D