| MonsterBunny a întrebat:

Voi ce ati alege? Blonde, Roscate sau Brunete?

17 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Culoarea parului conteaza mai putin...desi am observat ca am o slabiciune pentru brunete.

| Mitsuri10 a răspuns:

Brunete.Dar de fapt toate sunt toate frumoase.thinking Sper ca te-am ajutatwinking.

| Remus13 a răspuns:

Blonde si brunete.

| Remus13 a răspuns:

Nazistule, nu mai jigni pe nimeni, daca a adresat o intrebare, noi ne dam cu pararea, probabil vrea sa-ti cumpere extensii de par.

| eandopuncttk a răspuns:

Bbbbbbrrrrunetele
! 100%

| Kramerwalt a răspuns:

Cum a spus si viavo orice femeie are farmecul ei indiferent de culoarea parului ttebuie doar sa-l descopere!

| Kramerwalt a răspuns:

Bine ma ca esti tu destept daca iti faci poza te dai de gol daca esti prost sau destept? bai fratilor mai ganditi ma si voi!

| kamykaze88 a răspuns:

Mamaaaa te-a facut fata laughing))))))) extensii? rolling on the floor

| kamykaze88 a răspuns:

Depinde de starea in care sunt daca vreau sa o duc lent aleg blonda, daca vreau sa zbor aleg bruneta iar roscata pentru senzatii tari gusturi noi.
si legat de femei pentru fiecare am slabiciunea daca are ce trebuie, dar red head

| MonsterBunny explică:

laughing. Daca n-are legatura cu intrebarea nu te mai obosi sa raspunzi.

| viavo a răspuns (pentru MonsterBunny):

Ca sa te ajut nazistii trebuie impuscati :-)) si cred ca o persoana care se contrazice sau se baga in sema degeaba cu o persoana de 14/15 ani este un copil mai prost decat persoana in cauza. parerea mea e ca toate fetele sunt frumoase indiferent de culoarea parului sau a tenului

| GameFace a răspuns:

Bruneteeeeee...

| Cristan95 a răspuns:

Brunetele sunt preferatele mele mai ales daca au si ochii verzi...

| geogas a răspuns:

Brunete si Roscate...Sincer!

| onicel35 a răspuns:

Eu unul as alege femei, tunningul il faci!

| Miticki a răspuns:

Saten! love struck

| mariaper a răspuns:

Păr negru ondulat, îmi place, ca acest
http://zeig.in/znYW91