| Larisuk128 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Voua ce fete va plac Mai indraznete sau cele mai timide? (dau Funda).

13 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Cele care au minte si sufletwinking

| alinutzu_6299 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin indraznete adica alea care iti zic in fata ca esti urat sau injura mai rau ca un baiat
Eu inteleg prin idraznete fetele cu care poti sa discuti adica sa nu tina capu in podea si sa le intrebi ceva si sa zica cu jumate de gura
EU prefer sa fie timida la inceput dar nu foarte si dupa sa fie tupeista cum am mentionat mai sus

| EuBabuinEste a răspuns:

Cele timide day dreaming =p~ :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punct de vedere psihic imi plac fetele cu care am ce vorbi, inteligente.
Nu`mi pasa daca sunt indraznete sau timide.Sa nu minta.Sa spuna tot ce crede despre mine indiferent daca e de rau sau de bine.
Pace:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- alea bune, hot xD

| frikk a răspuns:

Totul depinde baiatu si fata
daca baiatu este indraznet, curajos asa trebuie sa fie si fata. Daca ar fi amestecat un baiat timid si o fata indrazneata ar fi ridicol prea ridicol rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)

| knoxfcsb a răspuns:

Pentru mine sa fie indrazneata tupeista nu pudica care la un cuvant urat sa se rusineze

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Putin din fiecare.....in general timide

| WaKeUp19 a răspuns:

Hmmm... in cazu' meu alea indraznete is cwrve happy
In general imi plac alea mai timide, alea intraznete imi par usor... arogante si dau impresia ca-s disperate
Asta a fost parerea mea happy

| Kristelle a răspuns (pentru WaKeUp19):

Am si eu o intrebare pentru tine: Ce intelegi prin termenul "curva"?

| dani701 a răspuns:

Buna!
Imi plac fetele indraznete dar si timidehappy
Nu vreau sa fac totul singur!
Adica sa fie asa te timida incat nici sa vorbeascahappy sau sa ii fie rusine sa ne sarutam!happy
Sa cate putin din fiecarehappy

| Florin12701990 a răspuns:

Depinde de băiat. Daca el e mai romantic si visator o sa ii placa o fata timida. Daca e mai rebel va dorii o fata rebela. Fundita.

| 4money a răspuns:

Indraznete, if you know what I mean laughing