| SabinaB a întrebat:

Pentru baieti : care fete va plac? timide sau indraznete? si de ce?

Răspuns Câştigător
| MarYan00 a răspuns:

Depinde de fata
felul cum arata sau felul cum se poarta/e mai amuzanta/mai serioasa
pe scurt, eu nu am "fata ideala" in cap..fiecare e in felul ei. vorbesc cu ea si imi dau seama de ce calitati/defecte are si daca imi place, PaC am dat lovituralaughing, daca nu..neXt on3 :p

intelegitongue?
eu cred ca intrebarea ta e pusa din cauza nesigurantei pe fortele tale proprii :p

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Niciuna tongue
imi plac alea unice, ce nu au nimic in comun cu fetele din ziua de azi, sa fie intelegatoare si frumoasa, foarte frumoasa happy

| MarYan00 a răspuns:

Ambele tongue

| SabinaB explică (pentru MarYan00):

Dc?

| MarYan00 a răspuns (pentru SabinaB):

Hai cu funda laughing

| MarYan00 a răspuns (pentru SabinaB):

Depinde de fata
felul cum arata sau felul cum se poarta/e mai amuzanta/mai serioasa
pe scurt, eu nu am "fata ideala" in cap..fiecare e in felul ei. vorbesc cu ea si imi dau seama de ce calitati/defecte are si daca imi place, PaC am dat lovituralaughing, daca nu..neXt on3 :p

intelegitongue?
eu cred ca intrebarea ta e pusa din cauza nesigurantei pe fortele tale proprii :p