| DedeeSmile a întrebat:

am o intrebare. Stiu ca o sa vi se para prosteasca sau ceva la unii dintre voi, dar pentru mine e ceva serios. Deci unii poate mi-ati mai raspuns la o intrebare anterioara, adica cum sa-i scriu acelui baiat, si da, este vorba de acelasi baiatlaughing Deci, i-am scris "serus happy" "ce mai faci?" dar nu mi-a raspuns. E posibil sa nu fi fost la calculator in momentul acela sau ceva. Si sincer, chiar daca nu era asa, probabil nu vroia sa vorbeasca cu mine. Ce sa fac? Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Buna!

Pai atunci il bagi in seama spune-i doar " Ce faci?big grin", iar daca nu iti raspunde nu il mai baga in seama, lasa-l pe el sa faca asta happy, nu insista, nu-l stresa!happy

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Vorbesti cu el fata in fata pana nu o face alta fata

| ieuuu a răspuns:

Mai insista de 2-3 ori.si daca nu raspunde asta estehappy

| jupiterestru a răspuns:

Fa 2 flotari si inchide-te in beci! bine? pa!