| Dariuspopa a întrebat:

Știu ca e o întrebare prosteascâ dar, când doare mai tare cand îți ia analizele(sângele) sau când faci un vaccin?
Cel mai serios si bun răspuns primește funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Florinx123 a răspuns:

pe oricine ustura atunci cand ii este strapunsa pielea, baga-ti un ac intr-un muschi sa vezi daca te doare sau nu..omul a intrebat care este mai dureros. Este o durere nesemnificativa dar una este mai dureroasa decat alta.
Geniule.

4 răspunsuri:
| Mascatu69 a răspuns:

Cred cand iti ia analize mi-e frica de vaccine

| Florinx123 a răspuns:

Cand iti ia sange doar te ustura putin.
Vaccinul doare mai rau fiindca se introduce acel ser direct in muschiul tau.

| alex10Gtgta a răspuns (pentru Florinx123):

Ah na ma ce sa zici si u! pe mine nu ma doare vaccinul si nici analizelz ce sunteti copilasi de 10 ani sau ce?

| Florinx123 a răspuns (pentru alex10Gtgta):

pe oricine ustura atunci cand ii este strapunsa pielea, baga-ti un ac intr-un muschi sa vezi daca te doare sau nu..omul a intrebat care este mai dureros. Este o durere nesemnificativa dar una este mai dureroasa decat alta.
Geniule.

| alex10Gtgta a răspuns:

Salut eu am facut si analize si vaccin si nu m-a durut de loc si nici nu doare la nicio injectie sau vaccin Deci funda plz big grin big grin