| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*. Am o mare problema:in ultimul timp apar tot mai multe situatii de tensiune intre mine si prietenii mei.La scoala sunt tot mai multe certuri din cauza banalitatilor, cu cea mai buna prietena m-am certat, familia ma scoate din sarite...Nu stiu ce am, parca nu-mi mai suport prieteni, au inceput sa ma streseze, nu stiu ce sa fac, credeam ca odata cu vacanta, ma voi mai linisti cu gasca, dar nu a fost asa. Orice sfat este binevenit, multumesc!

2 răspunsuri:
| olian a răspuns:

Tine-o tot asa.)))

| 541730 a răspuns:

Incearca sa te calmezi.si eu am trecut printr-o situatie de genu' si inteleg perfect ce simti, nu pune la suflet!:*