| anonim_4396 a întrebat:

AM O MARE PROBLEMA! Va rog cine stie unde pot gasi pe net codul rutier categoria B,testele, etc.Nu sunt in Romania dar cand vin am foarte putin timp sa invat pentru examen si aici nu am de unde sa cumpar cartea! As putea sa gasesc pe net macar ce e important? Am facut scoala si in alta tara...dar nu am luat si m-am inscris in Romania,dar nu prea am timp sa o citesc de cand ajung si pana dau! E diferenta mare intre scoala din Spania de exemplu si cea din Romania? Semnele, stiu sunt aceleasi dar teoria...Va dau funda s vot doar please help me!

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Hei. Eu fac pe http://e-drpciv.ro/. E foarte bun. Te inregistrezi si faci mediul de invatare, ai si chestionare acolo. Sper ca de data asta sa-l iei, succes :*

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Va trebui sa faci orele de condus cand ajungi in tara, deci vei avea ceva timp la dispozitie.
Plus ca o sa dureze din momentul in care te inscrii pentru examen si pana il dai. Cam o luna, poate chiar mai mult.