| brunetzik2593 a întrebat:

Buna!
am o mica nelamurire:imi place de un baiat, este de la mine din liceu, am vorbit pe facebook, ne intelegem bine iar acum ne si salutam dar nimic mai mult...nu stiu ce sa cred, ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Poate ca el nu te place si vorbiti doar ocazional pe mess/facebook din plictiseala.Sau daca te place, poate e timid.
La fel am vorbit si eu pe facebook cu actualul meu prieten, pana m am hotarat sa i spun ca l plac.Mi a propus sa iesim, sa vedem ce iese. Dupa cateva intalniri din astea, m-a sarutat si am ramas impreuna.Si avem o frumoasa relatie de 3 luni si tinem enorm unul la altul!
Multa bafta iti doresc si ai grija de tine kiss

| AngelTPU a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar poate te vede doar ca pe o buna prietena.incearca sa vprbesti cu el si sa lamuriti situatia.Succes!