| bee_6277 a întrebat:

Buna am o nelamurire de ce baietilor nu le plac fetele mai plinute si uni sunt si rai cu ele intreb deoarece am vazut o intamplar azi la scoala si... oricum as vrea raspunsuri in special de la baieti dar si fete happy
P. S. sper sa nu se simta nimeni jignit si va rog sa ma scuzati daca am generalizat poate uni nu sunt asa.happy.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astia vor material bun chiar daca e de mana 2ª vor valoare si nu accepta pline doar ala care pretuieste valoarea interioara e in stare sa accepte o grasulina.

| justfreelove a răspuns:

O fata grasa are fite. e mai usor sa cuceresti o fata slabuta pentru ca e draguta si e obisnuita sa socializeze dar o fata grasa are pretentii de genu " puteam sa fiu si eu slaba daca doream, dar nu vreau" si tu trebuie sa o iubesti asa cum e ea si ea oricum pune mancarea mai presus de fericirea ta si nici nu zic cat de scarboasa poate sa arate cand incepe sa transpire. Cand o fata are "aere " e si normal sa o aduci cu picioarele pe pamant

| Plague a răspuns:

Salut. depinde de om si mentalitatea lui. sunt destui baieti care rad de fetele grase doar pentru cum arata, dar "frumusetea e in ochii privitorului". eu de ex am si amice grase si chiar mi-a si placut de una mai plinuta, dar depinde de la caz la caz. am cunoscut si fete grase care NU stiu sa respecte pe nimeni si se comporta ca niste vaci, si normal ca un comportament de genul poate crea reactii ostile din partea tuturor, nu ti se pare normal? oricum, ca fata, poti sa fii grasuta (am zis grasuta, ca minge [obeza de 150 de kile] ai sanse aproape nule sa iti gasesti prieten) si sa ai prieten. daca esti genul cu fuste mini si decolteu sanatos, nu o sa ai probleme, dar daca esti genul care cauta dragoste sincera, tot ce trebuie sa faci e sa nu iti fie rusine de formele tale, si sa stii sa fii de treaba, fara sa enervezi baietii intentionat (dar nici sa te lasi calcata in picioare, cum fac prea multe fete). respect (pentru propria persoana si cei din jur), bun simt si rabdare, si orice fata isi poate gasi dragostea mult visata indiferent de aspect tongue

| DeyuXd a răspuns:

Hey bunahappy.
pot zice ca si eu nu sunt ''splendida''
dar nu inseamna ca nimeni nu ma place
au fost multi baieti din partea carora nu ma, m asteptat chiar deloc sa ma placa
dar uite. oricat de ''smecher'' ai fi tot ai sentimente si
poate ca acei baieti prefera acele ''puicute'' ca sa nu zica ceilalti prieteni ceva...sa nu se simta mai prejos fata de cei care au niste fete cu forme...winking
Insa sa stii ca sunt si multi baieti care prima data se uita la ce e in interior si dupa ce e infara. daca crede ca o fata este frumoasa pe interior asa va crede c este si in exterior.nu prea cred ca ai inteles ce vreau sa ziclaughing
dar oricum
asta e opinia mea
thinking
Baftawinking

| col0rs a răspuns:

Pai.unui baiat poate sa ii placa sau nu de o fata fara sa il intereseze de corpul eii. Uite: Sunt 3 tipuri de baieti
1.Cei carora le plac fetele mai plinute doar pentru ****rolling on the floor [Scuzati limbajulbig grin]
2.Cei care se indragostesc cu adevarat si nu tin cont de nimic
3.Cei carora le plac fetele si frumoase.si slabutze
Sper ca te.am ajutat.Ti.am predat noua lectielaughinglaughing>. frate zici ca ti.am predat la romanahee hee
Categoria 1, 2laughing
Succes dragutalove struck
Aq da.mi funda aia mareeeepuppy dog eyes

| Rritu a răspuns:

Poate pentru ca grasimea este scarboasasad
Eu stiu si fete care isi bat joc de baietii plinutiwaiting
Din fericire nu fac parte nici din baietii plinuti si nici din cei care isi bat joc de fetele plinute asa ca.waiting

| David95_2915 a răspuns:

Buna, eu fiind baiat pot sa recunosc ca nu ne atrag pe noi baieti fetele mai plinute noi suntem cu gandirile alea ( Sani, fund, picioare, fata ) si nu ne prea uitam noi dupa fete plinute. Vazand ca unii baieti chiar le batjocuresc si le fac in toate felulire. Eu nu prea sunt asa doar daca ma "calca pe bec" dar vezi tu si ele sunt niste persoane numa ca le dispretuim

| Raul_7987 a răspuns:

Unii baieti sunt mai mistocari alti nu. Unii baieti vor fete cu corp frumos. Si unele fete fac misto de baieti mai plinuti.

| dddyyy a răspuns:

Nus baiat dar presupun ca majoritatea vor o fata "buna" ca sa se"mandreasca" fara a se uita si la personalitate si fara a tine cont de alte aspecte mult mai importante...acum poate ca si eu am generalizat dar asta e parerea mea

| unarab40 a răspuns:

Cine ti-a spus prostia asta? eu mor dupa plinute,,, si daca sunt asa inseamna ca s si altii care le plac de fete plinute,, nu conteaza constructia cat conteaza modul in care se afla fiecare

| anedreaeaaa a răspuns:

Si eu sunt plinuta si pot spune ca majoritatea baietilor le plac fetele plinute (sper ca atunci cand ai zis "plinuta" te-ai referit ca... la formele ei voluminoase, nu ca le atarna burta =]] ) si pot sa iti spun ca majoritatea baietilor prefera fetele plinute.Adica poti sa te uiti si pe net si o sa vezi si acolo=]]
te pup:*

| lucica244 a răspuns:

Eu sunt slaba si baietilor de la mine din scoala le plac numai fetefetele grase asa ca nu stiu happy

| 0io0io a răspuns:

Eu sunt fata nu vreau sa jignesc pe cineva dar daca stai sa cari atatea kile dupa tine chiar nu te respectii pe tine ca fata