| Mititica_6301 a întrebat:

am o prietena care este intr-o relatie cu un baiat de 2 saptamani, si mi-a spus ca prietenul ei vorbeste mereu despre sex, ca este important pentru el sexul..., si din cate am inteles este foarte gelos si se enerveaza repede, si este in stare sa loveasca fete, si nu i-a spus niciodata ca o iubeste. si ii pune mana pe fund, pe san, si aceasta prietena mi-a cerut parerea, ce sa faca. sincer parerea mea este ca ar trebui sa incerce sa se desparta de el. insa mai e o problema, nu cred ca acel baiat v-a accepta aceasta situatie. parerea voastra? p. s. baiatul e tipul smecher, cu masina si bani.

Răspuns Câştigător
| Tequila a răspuns:

'Buna! am o prietena care este intr-o relatie cu un baiat de 2 saptamani, si mi-a spus ca prietenul ei vorbeste mereu despre sex, ca este important pentru el sexul...' Numai din asta mi-am dat seama ca e obsedat. Ok sa comentam partea asta, o relatie nu este construita numai sub petrexul acesta, ' ori o facem ori te las'.

A doua parte... Ma enerveaza barbatii, tipii care indraznesc sa dea intr-o femeie, ba in plus nici nu i-a spus ca o iubeste. Ar trebuii ca prietena asta a ta ar trebui sa ii spuna ca daca mai vrea sa fie cu ea sa inceteze cu toate astea, inca, sa nu se desparta de el pentru ca avand in vedere ca este violent ar putea sa o atace. tongue
Daca persista cu aceste acte, sa o atinga, iar ea sa nu il lase, sa ii aminteasca de ce a zis ca daca o mai atinge alea alea se desparte de el tongue, iar acum chiar o sa o faca.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa se desparta cat mai urgent si sa-l evite.

Nu se iubesc, tipul e prea dur si are si intentii urate.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa se desparta dar sa aiba grija...

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Tu vorbeşte cu ea,fa-o sa înteleaga că nu e bine să procedeze astfel, mai ales dacă ea nu se simte pregătita pentru asta.
Este posibil ca domnul pe care ea îl iubeşte, să vrea doar o simplă noapte şi după îi spune papa!
Sper ca ti-am fost de folos!
pa-pa!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Sa se desparta siguuuuuur.se vede ca nu o iubeste.doar vrea sa-si bata joc:p SA-I SPUNA PAAAAAA.pana nu e prea tarziuwinking

| Mititica_6301 explică:

Narcis asa i-am zis si eu, dar mi-a spus ca ii e frica de ceea ce poate prietenul ei sa-i faca dupa ce se vor desparti
... sad

| Mititica_6301 explică:

I'mPerfect(a) cum crezi ca ar putea sa-i spuna ca vrea sa se desparta de el? adica cum sa faca, ca sa nu il enerveze pe urma? un sfat please...

| Portocalovinsky a răspuns:

Parerea meah e ca ar trebui sa ii zica asa: Auzi, tu esti un prieten bun.dar nu cred ca vom progresa in aceasta relatie.bla bla etcbig grin Sper ca v'am ajutat! Fundita?puppy dog eyes

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Sa se desparta de el dar sa nu ii spuna direct ca s-ar putea sa fie batuta sa ii spuna printr-un mesajsau prin cineva si apoi sa stea cu persoane care s-ar putea sa o apere.

| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

El cauta doar sex... Spune-i la cineva un baiat o agsca cevabatting eyelashes vi cu ei si daca sa ia de ia cand ii da papuci ii umfla aia botu smug vezi cas tare da sa ai grija laughing sa intri repede acolo itnre ei happy

| VideoGame a răspuns:

Pai sai zica ca ea nu mai vrea sa stea cu el din cauza ca ei ii trebuie un baiat sensibil, care sa nu se gandeasca doar la sex si apoi daca ala face vreo crizalaughing ii zice ca de acum nu mai are ce vb cu ea si sa no mai caute

| alexandra_6108 a răspuns:

Clar baiatul cauta doar sex, dar prietena ta cauta dragoste ma insel?, relatia nu cred ca va avea vru-n viitor, ii va fi mai greu sa se desparta de el mai tarziu mai bine sa puna punct acum,

| dikutza_5436 a răspuns:

Parerea mea e sa scape de el cat mai repede pentru ca pentru el este mai importanta distractie nu o iubeste cu adevarat