| NuTeUit a întrebat:

.am o prietena.ea 13 ani eu 12. dar... vreau sa intreb cv.
Eu ies cu ea in fiecare zi ..suntem bune prietene dar ea mi-a spus odata afara ca nu stie si ca ea cateodata se gandeste ca poate e bi.su eu ma gandesc dar eu cu ea ne.am sarutat, nu frantuzesc sau altele ..asa pe buze... Ne spunem mereu pe mess ca o iubesc si ea la fel dar ii plac si baietii ..recent a avut un iubit.mie imi place mult de ea dar ..nu stiu ce sa fac am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna si a zis..mda scuze.(e clar ca e nu)dar ma si iubeste si am sarutat-o acum cateva zile..INTREBARE ESTE..MA IUBESTE? DC NU VREA SA FIE CU MN? DAR STIE SI IMI SPUNE CA MA IUBESTE MULT? PS DSU FUNDA. FARA COMENTARII NEGATIVE

Răspuns Câştigător
| anonim123453313 a răspuns:

Buna! Parerea mea este urmatoarea: Este normal sa te intragostesti la varsta ta resprectiv varsta ei, poate ca ti se pare ca ti-ai gasit o iubita (iubit). Atata timp cat cealalta persoana te refuza, nu crede ca este sfarsitul vietii. Mai bine, lasa timpul sa treaca, si peste 2-3 ani, cand te maresti si tu iti gasesti adevarata iubire, poate atunci o sa iti dai seama ca nu esti bi.

1 răspuns:
| CristianCristian99 a răspuns:

Este normal ca la varsta ta sa nu fi sigura de sexualitatea ta. o sa iti dai seama mai incolo
Dupa parerea mea chiar te sfatuiesc sa iesi doar cu fete si sa experimentezi chiar si mai sexual. Oricum mai bine decat cu baieti dar nu te arata in public deoarece vei fi vazuta naspa