| ĄŇÐİ a întrebat:

Am o problema.Azi la scoala m-am certat cu prietenul meu din cauza ca niste fete de la el din clasa mi-o spus ca el le tot prinde in brate.Eu m-am suparat si le-am crezut pe ele pentru ca o data am vazut si eu...Bine...Apoi mi-a spus un prieten de al lui sa ma duc dupa sala de sport ca ii si prietenul meu acolo si sa vorbim.Am ajuns si am ramas eu singura cu el. El s-a intors cu spatele si eu am inceput sa vorbesc cu el dar eu nu vorbea cu mine. L-am intrebat ca de ce so suparat pe mine si o spus ca le-am crezut pe proastele alea. Dupaia am mai stat 10 minute in care o tacut complet si l-am intrebat daca sa plec de acolo si o spus ca sa fac ce vreau(eu m-am dus plangand). Dupaia am mai mers prin curtea scolii si l-am vazut iar si m-am dus la el si i-am spus ca nu mai vreau sa stau cu el si el o plecat capul in jos si s-a dus mai departe.

Ideea e ca el este foarte incapatanat si suparacios.Deci ce sa fac? Sa mai fiu cu el sau nu?

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Nu,clar,desparte-te de el,nu merită! Adică,el v-a chemat să vorbiți in sala de sport,okey,dar după? De ce a lăsat capul in jos? Atunci cand i-ai spus că vreti să nu mai fiți impreuna de ce a lăsat capul în jos? Înseamnă că tu,iubire,ai avut dreptate și că el nu te merita, înseamnă că el chiar le-a luat în brațe,deci e un neserios,eu m-aș desparți de el(nu iti zic să te desparți de el,dar eu asta aș face,e treaba ta ce faci,dar eu nu sunt vinovată dacă se întamplă ceva).
Gândește-te ca el putea sa insiste că nu e adevarat, si d-astea atunci cand tu i-ai cerut să vă desparțiți, dar a tacut, înseamnă că e adevarată faza cu îmbratisatul fetelor.
Succes

2 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa ii ceri scuze fiindca dupa parerea mea tu esti cea care a gresit, pana la urma el e prietenul tau si in el trebuie sa ai incredere nu in niste fete care poate au chef de glume proaste; eu zic sa continui relatia cu el si sa nu te mai iei dupa gura lumii ca iar o sa ajungi in situatia asta, multa baftatongue

| Minks a răspuns:

Cati 10 ani ai?