| sillvia6 a întrebat:

am o problema care ma roade de multa vreme. sunt singura de 7 luni. totul a inceput asta-vara cand m-am indragostit pentru prima oara. totul era perfect, pana cand respectivul baiat s-a decis sa o terminam. chestia e ca nu am fost deloc impreuna, dar ne comportam ca si cum am fi fost. dupa ce m-a zdrobit am fost complet distrusa. am intrat in depresie si ma gandeam de multe ori la lucruri oribile. timpul a trecut de atunci si cu ajutorul prietenei mele celei mai bune am trecut cu greu dar sigur peste. de atunci am imprumutat din comportamentul lui, pentru ca tineam si inca tin enorm la el. practic am devenit o alta persoana, m-am schimbat complet. de acum 7 luni nu am mai fost cu nimeni, desi mi-as fi sorit. am primit cateva oferte de relatii, dar nu am acceptat nimic, pentru ca toti s-au dovedit imaturi si prea scapati din lesa, daca ma intelegeti. nu stiu daca din cauza schimbarii radicale a comportamentului meu nu mai sunt asa de atractiva, dar banuiesc ca asta ar fi. nu stiu ce sa fac, astept sfaturi.happy

Răspuns Câştigător
| Valentinné a răspuns:

In situatia asta am fost si eu, dar dupa un an de zile am avut ocazia sa fiu cu cel pe care il iubesc, si inca sunt cu el si cu el voi ramane. cert este ca daca chiar sunteti meniti sa fiti impreuna, veti fi! iar tu daca nu simti nevoia intr. o noua relatie, nu te implica. timpul le va rezolva pe toate. fa doar ce simti!

| sillvia6 explică (pentru Valentinné):

Da, ai dreptatehappy multumesc

4 răspunsuri:
| cristynaGoldenRose a răspuns:

Don`t love don`t cry just *** and smle?)

| AlleIsHere a răspuns:

Nu e singurul baiat din lume, ai putea accepta celelalte cereri. Daca inca ti la el foarte mult incearca sa iei legatura cu el si sa ii explici.

| sillvia6 explică (pentru AlleIsHere):

Am incercat...nu vrea sa ma ascultehappy