| blablabla90 a întrebat:

Am o problema! E o intrebare jenanta... dar am vrut sa intretinem relatii sexuale cu prietena mea, insa nu am ajuns decat la etapa de preludiu(degete, pipait etc etc), insa s-a razgandit inainte sa ne dezbracam complet(am ramas si eu si ea in lenjerie intima), dar totusi se teme sa nu fi ramas insarcinata, desi i-am spus ca nu cred ca sunt sanse. As vrea s-o linistesc, asa ca astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of of... Si tu si ea aveti multe lucruri de invatat. Chiar asa usor crezi ca se ramane insarcinata? Unii se chinuie saptamani intregi si intretin raporturi sexuale neprotejate pentru a avea copii si totusi nu reusesc. Linisteste-o pe prietena ta si spune-i ca e imposibil ca ea sa ramana insarcinata fara un contact. Folositi prezervativul si aveti grija pe viitor. Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Faptul ca nu a fost un contact si totul s-a rezumat doar la preludiu e normal sa nu isi faca probleme! Asa ca doar cand ve-ti fi pregatiti sa faceti urmatorul pas! multa bafta!

| Tania a răspuns:

Clar prietena ta nu este pregatita sa faca ceva mai mult, mai trebuiesc informatii.
Nu are cum sa ramana! Ii explici ca nu a fost un contact si nu are cum.