| anonim_4396 a întrebat:

Ea are 13, eu 15.
Daca ne-am masturbat/pipait este o infractiune?
Si acum o intrebare optionala: Daca intretinem relatii sexuale, atunci este o crima?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza varstei voastre mult prea mici/prea fragede, se considera ca ar fi mult prea devreme si complet neindicata inceperea vietii sexuale reale. Ati putea ca acum la inceput sa va mangaiati, pipaiti, sarutati, totul sa se rezume doar la practicarea unui pettingu asa numitul "sex surogat". Alegerea insa va apartine doar voua, dar ar fi foarte bine daca v-ati ganditi foarte serios de mai multe ori inainte de a o face 1 data. Nu este nici crima nici infractiune, insa este considerata ca fiind o greseala chiar foarte mare practicarea sexului de catre minori. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca diferenta de varsta e mai mica de trei ani, nu e infractiune.

| Doub a răspuns:

Da.
În ghetou cu voi

| Florentina9210 a răspuns:

Ea are 13? esti inconstient? E mica, nu o ''strica'' de acum. Las-o sa mai creasca si ea.

| Ghideon a răspuns (pentru Florentina9210):

Asa am procedat. Multumesc

| pufulescu a răspuns (pentru Ghideon):

Prostie mai mare decat sa "ratezi" o femeie nu exista! Ocazia ca unei fete / femei sa ii placa de tine si sa ti se ofere nu este ceva ce apare zilnic!
La fel am facut si eu, nu la varsta ta fiindca eram ambii mai maturi putin, dar si eu am zis ca " am prietena " si n-are rost sa imi stric relatia.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Dezvirgineaz-o la 13 ani!
Mor pe fetitele astea care cauta p.a de la varste de genu

| Necunoscuta31 a răspuns:

Nu la ambele, totusi daca are 13 ani nu cred ca vrei sa vina ma-sa la tine si sa iti dea cu sucitoru peste spate laughing)