| flory007 a întrebat:

am o problema imi place de -un baiat din clasa mea si stie ca il plac si toti colegii din clasa zic ca ne-ar sta bine impreuna dar el nu da nici un semn ca ma place. Nu stiu ce ar fi bine sa fac va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Denisuk123 a răspuns:

Pai, poti sa te bagi singura in seama laughing sa vorbesti cu el mai mult despre mai multe chestii intreaba'l ce ii place la o fata si incearca sa te schimbi cum iI
placelui big grin fUNDOI :**

1 răspuns:
| BLeur a răspuns:

Bună.

Păi din perspectiva unei vagaboante, aşteaptă să vezi dacă are vreo reacţie adversă şi abordează-l cu încetul. Încearcă să-l seduci cu privirea şi cu puţine vorbe.