| telefoncristi a întrebat:

Buna am o problema in dragoste, nu ca sunt urat sau nu stiu ce sa vorbesc cu fetele doar ca imi place de o (sa zicem) ma dau la ea peste 3-4 zile imi zice ca ma place chestii din astea, dar cand vreau sa-i scriu daca vrea sa fim impreuna nu pot adica imediat nu o mai plac... Am 14 ani si nu sunt gay deci ajutati-ma...
Daca fata nu ma place sunt mai atras de ea dar daca ma place imi pierd imediat interesul ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

Esti egoist, las si nu vrei sa faci un compromis.Trebuie sa-ti asumi o responsabilitate, caci atunci cand intri intr-o relatie, indiferent cum e, indirect te gandesti si la acea persoana si apare spiritul protector fata de persoana iubita.A o mentine este alta categorie.Dar tu ai sa-ti dai seama ca treburile nu sunt asa cum sunt atunci cand ai sa o vezi si ve-ti vorbi si o vei privi cum se manifesta si cum gesticuleaza si cum zambeste.Vei vrea sa o faci si mai happy pentru ca asa e in natura noastra... oricat de rai am fi, inauntru nostru avem acel ceva care ne face sa fim mai tandri si daruitori.Ce faci tu, asa face o fata si e de inteles, dar baiat?laughingEsti inca mic si vezi lucrurile din alta perspectiva.Totul sta in socializare.Cu cat vorbesti mai mult face 2 face obtii informatia.CIne are informatia este un om puternic.Incearca ce am zis.
SucceS

P.S.Mai lasa desenele si mai cultiva-te.Iti va prinde bine.

2 răspunsuri:
| Chriistos a răspuns:

Esti dereglat.

| alexa2829 a răspuns:

Lasati baiatu in pace e destul de mic sa inteleaga sensul cuv dragoste!