| Iulia8659 a întrebat:

happy am o problema. m-am despartit acum 2 luni de un baiat la care tineam foarte mult.si inca tin.noi dupa despartire am propus sa ramanem cei mai buni prieteni.
motivul pentru care ne-am despartit a fost ca eu am doar 14 ani si el avea 18.chit ca el ma mai iubeste asta.stiu chestia asta sigur pentru ca miai zius si prieteni de a lui si chiar si el sa mai scapat. dar problema este varsta si distanta. el sta mai departe de mine cu 20 de km si nu ne putem vedea zilnic.
azi. el mi-a spus ca a gasit o fata. dar problema este ca fata are 15 ani dar o place si pe ea.si nu stie ce saa faca.
pe mine ma doare foarte tare cand aud asa ceva de la el.pentru ca eu inca il iubesc foarte mult si vreau sa ma impac si el.
nu stiu ce sa ma mai fac sa nu sufar atata.
dati-mi niste sfaturi va rog.
ofer funda kiss

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Macar ti-ai scos buletinul ca-sa vorbesti de prieten?

| agentulagent a răspuns:

Nu cred ca am avea sfaturi pentru asemenea situatie si pentru asemenea varsta rolling on the floor laughing

| GwenS a răspuns:

2 luni? haa` dar asta nu e nimicwinking. stai calma ai 14 ani pana sa te mariti mai ai multi ani :]. adica ai sa cunosti atatia baieti.la dracu` bha nu mai puneti atata suflet intr-o relatie cand aveti varste din astea! Si incearca sa iti gasesti un baiat aproape de tine, si care sa fie si de varsta mai aproape.cel mult 17 ani!