| kamitza a întrebat:

am o problema. vorbesc cu un baiat de un an ne-am cunoscut prin fostul meu iubit care este var primar cu el.eu am 14 ani iar el are tot 14. vorbesc cu el despre tot, ies cu el in oras la un suc si nu e zi in care sa nu vorbim sau sa nu ne intalnim. daca sa luat vreun baiat de mine mi-a luat apararea si i-a zis ca sa nu se mai ia de mine ca sunt iubita lui.cand vorbesc cu el imi zice zana iubire si de asta si ca ma iubeste. odata era sa ne sarutam dar a strigat o fata la mine si a trebuit sa plec.in fiecare seara cand ies de la scoala vine si ma ia si ma duce pana in fata blocului. dar eu am deja iubit dar care e departe. ce sa cred ca ma iub?

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Absolut,departe adica in alt oras? daca ala nu se mai intoarce in oras cu tine ar trebui sal parasesti pe ala ca relatiele la distanta nu tin

| kamitza explică (pentru Emazio):

La vreo 200 kilometri de mine.

| adita32 a răspuns:

14 ani? fost iubit? tu realizezi ce faci mai putoi.esti orfana?>

| kamitza explică (pentru adita32):

Ma uit dupa baieti de la 5 ani.primul meu iubit a fost la 10 ani.care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu cred ca cel mai bine este sa faci ce simti insa inainte de toate astea sa te gandesti de doua ori inainte sa iei o decizie.din ce ai scris tu aici eu am inteles faptul ca tu tii mai mult la acest baiat decat la iubitul tau de care te desparte o distanta. drept dovada ai scris un fragment despre el si la sfarsit nici macar un rand despre iubitul tau.cel mai bine este sa profiti de faptul ca relatia ta cu acest baiat este f frumoasa si ca simtiti acelasi lucru amandoi si sa nu il mai tii pe jar.mult succes:*