| alex94c a întrebat:

Am o relatie cu o fata deja de un an si 8 luni si avem relati sexuale totu pare serios eu am aproape 18 ear ea 16 este normal acest lucru sau credeti cai devreme pentru o relatie serioasa la virsta asta, si da ne iubim

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

De ce nu ar fi normal si bine?
Sa va iubiti in continuare, bravo.

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Serios este abia cand aveti un serviciu stabil si va puteti intretine singuri ca familie Dupa aceea poti sa te gandesti la ceva serios decamdata mancati si dormiti la parinti...sa vedeti cand veti dormi prin gazde cum e cand scoti banu din buzunar pentru tot

| Anonimul3315 a răspuns:

Nu e devreme ca sunteti aproape de maturitate decu outeti avea o relatiie serioasa si apropo nu e nici o regula daca va iubiti nu va arestaza nimeni ca sunteti preamici deci nu e devreme

| Madalina1901 a răspuns (pentru Anonimul3315):

Nu este devreme, atat timp cat acorda-ti suficienta libertate celeilate persoane, sa nu o sufocati. Este foarte normal sa aveti o relatie serioasa, mai ales ca aceasta este cea mai frumoasa varsta.