| Cezy_3772 a întrebat:

Am om o intrebare :-ss... cum ar trebui sa reactionez la primul sarut? :-ss
•Ce ar trebui sa fac?
•Cum ar trebui sa reactionez? puppy dog eyes. si altele. va rog puppy dog eyes stiu ca se va intampla cat de curand si nu vreau sa ma fac de ras. dau funda si punct puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Patry a răspuns:

Buna Cezy!

Trebuie sa fi fericita cand primesti un sarut sau cand saruti. Sa fi naturala si sa faci cum crezi tu ca e mai bine. Trebuie sa ai incredere in tine!

| asy a răspuns:

• Draga mea nimeni nu cred ca sa facut de ras la primul sarut totul vine de la sine te vei lasa dusa de val... Si vei simti placerea aceea a primul sarut si vei uita de tooate emotiile :* Succes Funda?

| bluemoony a răspuns:

Incearca sa nu te mai stresezi degeaba...fi relaxata si totul va veni de la sine...toti am fost mai stangaci prima oara, dar cred ca pentru toti primul sarut a fost special.(succes)

| ana_6336 a răspuns:

Totul vine de la sine crede`ma :X stiu cum ehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice sa reactionezi normal,natural. Nu exista o regula, nu esti la concurs. Trebuie sa ai grija de cine te indragostesti, nu neaparat cum reactionezi la un sarut. happy

| GabrielaBoss a răspuns:

Primul sarut este ca un fior in stomac. cand iti trec mii de fluturi prin stomac.ar trebui sa reactionezi.nu stiu cumsa zic depinde de partener.Arata ca iti doresti sa fi cu el si.nu`l respinge asta e cea mai mare gresala.Adika cateodata il poti respinge dar daca nu ai chef trebuie sa gasesti o scuza.DAR SA NU SE PRINDA.winking Succes