| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa reactionez la primul sarut, ca sa-si dea seama ca-mi place? big grin :* Multumesc

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Incearca sa reactionezi intr-un mod placut, raspunde-i la sarut daca iti place de el ca sa simta si el asta. Lasa-te purtata de val, fii sincera. happy

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Spune-i dupa ca ti-a placutwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ClaireMcCollins a răspuns:

Trebuie doar sa fii tu, nu te gandi cum trebuie sa reactionezi fiindca nu trebuie sa fie ceva planuit. Vei sti pe moment cum sa iti exprimi emotiile, totul vine din tine.
Succes!