| cooper23 a întrebat:

Salut,ma numesc Sebastian si am 13 ani.
Cred ca o sa am primul sarut curand si nu stiu cum ar trebui sa reactionez.
Vreau mai multe detalii despre sarut, adica eu nu am mai sarutat pana acum.
De exemplu eu nu stiu cum o sa reactioneze persoana pe care vreau s-o sarut.
Mersi!
DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| anonim0just0for0me a răspuns:

Sunt fată! Asa ca baiat ul pe care il plac( nu ar fi cu tine daca nu te-ar place) as vrea sa fie mai indraznet. Nu te pierde, totul va fi bine. Sigur va reacționa bine. Începi usor, o privești in ochi ca sa ii transmiți siguranta. Acum ai 13, eh, nu contează varsta. Poate pari mic dar pana si bebelusii se pupacesc laughing. Eu iti zic sa mai lasi emotiile. Daca fata e si ea timida nu stiu daca va iesi ceva. Asa ca fii tu mai isteț. Bye, friend! Succes!

| cooper23 explică (pentru anonim0just0for0me):

Multumesc de raspuns!
Mai astept vreo 2-3 raspunsuri sa vad ce zice lumea si dupa o sa imi fac curaj si sa vad ce o sa iese.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te pe mana ei, te invata ea mintenas sa saruti.

| mentholinks a răspuns:

Iti faci griji inutile. Lasa lucrurile sa mearga de la sine.

| cooper23 explică (pentru mentholinks):

Stiu ca-mi fac griji inutile, dar nu stiu cum o sa reactioneze persoana pe care vreau sa o sarut.

| Ramses98 a răspuns:

O saruti simplu, apoi cu limba si va dati mozolhappy

| cooper23 explică (pentru Ramses98):

O problema.
Nu am curajul sa fac asta.
Imi este rusine s-o invit si la o intalnire de exemplu. :/