| Pitzypoank a întrebat:

Am s eu o intrebare... C cadou as putea sa i fac iubitului meu de Valentine's Day? Suntem impreuna de 5 ani si i am luat atatea cadouri incat am ramas fara idei sad! ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna.eu una o sa cumpar o carticica mica foarte colorata in care o sa scriu 100 de motive pentru care I'll iubesc si momente de ale noastre! sper sa te fi ajutat:*

3 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Cumpara-i o carticica pe care sa scrii "Ceva ce n-ai avut pana acum" si el va fi curios si pe fiecare pagina scrii " Esti curios sa aflii ce?" si bagi multe din astea asa si apoi pe la mijloc bagi ce a avut si la final bagi ce nu a avut, nu stiu daca intelegi

| Azre a răspuns:

Nimic! Dăruiește-te pe tine!

| FRS a răspuns:

Incearca ceva de aici : www.royalthings.wordpress.com