| Possible a întrebat:

Ajutati-ma va rog ce cadou as putea sa-i iau iubitului, implineste 20 ani, suntem impreuna mai mult de 3 ani, ajutati-ma cu idei va rog?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un XBox One si Gta V pentru console big grin ai fi cea mai tare iubita! big grin

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Daca esti cu el de mai bine de 3 ani zic eu ca ar trebui sa stii ce isi doreste, ce ii place, ce l-ar emotiona.

| Astamica123 a răspuns:

Ar fi frumos sa faci un album cu multe poze cu voi, povesti sau intamplari amuzante. Daca nu, ai putea sa ii iei:
•un ceas
•o camasa
•un ursulet pe care sa fie scrie:I love you

| eDyTutza123 a răspuns:

Nu cunosc gusturile iubitului tau dar cred ca ar aprecia orce cadou facut de tine, oricat de mic. Poti sa-i cumperi o bluza, un ceas, un parfum orice.Te asigur ca va aprecia gestul :*

| Possible explică (pentru eDyTutza123):

Faza ca in 3 ani i-am daruit deja toate cadourile astea specifice in special barbatilor- ceas, parfum, portmoneu.
Vrea sa fie ceva in special pentru el, sa se foloseasca cu acel obiect aducindu-si aminte de mine.Nu e neaparat o inimioara cu poza noastra sau chestii de genul asta. Vreau ceva frumos, dar idee n-am ce.

| eDyTutza123 a răspuns (pentru Possible):

Atunci daca vrei poti sa-i faci cadou niste accesorii pentru masina (pentru cand va avea masina)cu voi 2 pe ele. Cred. Sau am gasit eu pe un site ceva de genu asta : sa iei patru cutiute (in cazul tau 3)pe care sa scrii anii de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!"
CE ZICI?

| Alex172001 a răspuns:

Depinde ce gen este...

| strudel678 a răspuns:

Uitat-te pe http://Falit.net, sigur gasesti ceva fain pe acolo!