| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat,de cateva saptamani stau cu un baiat in banca, ne intelegem super bine dar m.am indragostit de el,are prietena si nu numai atat e foarte complicat deoarece are o relatie de mult timp, si.a inceput chiar si viata sexuala cu ea.Si nu am nici.o sansa cu el, dar mie imi place foarte mult de el...ce sa fac :/ mi.e rusine sa.i spun pentru ca nu vreau sa plece din banca;( deoarece voi sta singura din nou.Firea mea e rusinoasa si timida, totusi cateva sfaturi? Macar sa.l fac sa.i placa de mine.Multumesc si funda! A si daca conteaza asta, am 15 ani happy

2 răspunsuri:
| Cristinaa14 a răspuns:

Dacă și-a început până și viața sexuală cu ea înseamnă că el chiar o iubește pe tipa aia. Părerea mea e că nu ar trebui să te bagi în relația lor. Pur și simplu încearcă să-ți iei gândul de la el, să te rezumi doar la prietenia lui și la faptul că stați în aceeași bancă. Există posibilitatea sa rămâi și fără astea și va fi mult mai rău.

Sper că te-am ajutat. Funda? ^^

| kidDiana a răspuns (pentru Cristinaa14):

Oricum nu aveam nici.un gand sa le stric relatia...nu's genu'.Eu nu stiu daca o iubeste sau nu dar s.au mai despartit, apoi a fost cu alta, apoi tot cu ea.Deci nu sta treaba chiar asa...winking