| Olga478448 a întrebat:

Bună! Am si eu o curiozitate. Acum cateva zile am facut sex protejat cu iubitul meu, dupa ceva timp am facut-o foarte putin neprotejat, dar el nu a ejaculat absolut deloc. Mie trebuie sa imi vina stopul peste o saptamana si incep sa ma doara sanii. De mentionat si faptul ca nu eram in perioada fertila. Sunt sanse sa fii ramas insarcinata sau ceva? Ma dor sanii pentru ca imi vine ciclul menstrual?

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Olga sa fie clar că e imposibil!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca este posibil sa fii insarcinata, fiindca este foarte posibil ca el sa fii avut sperma pe teava care s-a scurs in vaginul tau si fiind in perioada fertila, o pui imediat de o sarcina.

Nu am inteels totusi, d ece ai acceptat sex neprotejat?
Iti place riscul?

| sierra1 a răspuns:

"am facut-o foarte putin neprotejat...Sunt sanse sa fii ramas insarcinata"

știi vorba aia, da, e posibil să fii puțin gravidă. Felicitări - dacă asta intenționai!

| Olga478448 explică (pentru sierra1):

M am referit la faptul ca n a fost un act sexual în întregime. Au fost cateva interactionări si ne am oprit, iar el nu ejaculase absolut deloc.

| sierra1 a răspuns (pentru Olga478448):

Si eu m-am referit la faptul că da, e posibil

| Olga478448 explică (pentru Marius22222222222):

Eu am simptome de ciclu menstrual încă de ieri. Durere de sani, usor abdominale, cosuri, mood swing, etc

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Olga478448):

Exact ms de fundă

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Olga478448):

Olga sa fie clar că e imposibil!

| Emilian65 a răspuns:

În situatia prezentata de tine nu este posibil sa ramai gravida.

| mi25 a răspuns:

Daca erai in perioada nefertila, nu poti ramane gravida.
Dar sa nu faceti acest lucru in perioada fertila, deoarece e posibil ca a doua oara, chiar daca nu a ejaculat, pe canalul seminal sa fi ramas sperma care ajunge in vagin.
Este bine ca, dupa primul act, daca se intentioneaza al doilea act neprotejat, barbatul sa urineze inainte si sa spele penisul.