| Izzaa10 a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare!
Am făcut sex cu iubitul meu neprotejați, nu s-a terminat în mine, dar s-a terminat pe ea. Oare pot să rămân însărcinată?
Sunt a 4 zi după menstruație, pe calendarul de menstruație îmi arată că azi îi fertilitate, mediu-șanse de a rămâne însărcinată. Oare pot să rămân însărcinată?

6 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Da, ai sanse sa ramai insarcinata.

| tudorvolcano a răspuns:

Da. Spermatozoizii pot călători și prin lichidul pre-ejaculatoriu, nu e neapărat nevoie de ejaculare.

Dacă vrei să faci sex, fă-o cu intenția de a rămâne însărcinată, ca să nu te duci să-ți faci păcate cu avortul, și după să mai scoți și bani din buzunar.

| mariaa2112 a răspuns:

95% nu. Darrrr o mica șansa este dar nu prea e posibil
Cu plăcere.
Semnat Nu Știu

| clowny a răspuns:

Succes cu sarcina!

| nigur a răspuns (pentru clowny):

Vai mortii ei