| nnecunoscut012 a întrebat:

Bună. Dacă am facut-o neprotejat și nu s-a terminat în mine, iar după s-a șters și iar a băgat în mine, exista șanse să rămân însărcinată?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, spermatozoizii sunt agili și se deplasează cu o viteza impresionanta spre ovul

| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista sansa sa ramai gravida, DACA erai in peioada fertila, fiindca baiatul avea deja sperma pe teava, de la ejaculare.

| dullcat a răspuns:

Da, exista sanse.De ce nu folositi prezervativ?

https://www.sfatulmedicului.ro/......cina_17592

| VoidEternal a răspuns:

Cam sunt. Mici dar sunt.

| Sistemulxxl a răspuns:

Da.

| FindMyName a răspuns:

Odată ce lichidul are contact cu vaginul, sunt șanse!

| Esti a răspuns:

Uneori după ejacularea principala mai picura câte ceva din penis. Dar oricum șansele sunt foarte mici.