| Jurcut_Madalin_2000 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Astazi am observat ca pe inelul penisului mi-au aparut cateva bubite rosi care parca ofera o mica senzatie de mancarime tin sa va spun ca nu am intretinut relatii sexuale. Credeti ca este ceva boala grava?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai facut sex inseamna ca poate fi doar o iritatie pe care ai putea sa o tratezi cu spalare repetata cu ceai de musetel. In caz ca persista sau se agraveaza va fi obligatorie o vizita la medicul de familie.

| Lawliet14 a răspuns:

Ai folosit toalete publice? Daca nu, probabil ca e vorba de o iritatie. Sau ai luat-o de la cineva din familie. Daca e boala, poate nu e. Vezi ce se intampla, daca e pe inel cel mai probabil ca e boala ce se trateaza.

| Jurcut_Madalin_2000 explică:

Multumesc dar acum mi s-au tras se mai vad doar putin (erau 2 la nr.)