| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: Imi place de un baiat care de varsta mea, dar suntem in clase diferite. Nu prea ne cunoastem, doar ne stim numele si prea vorbim. Deoarece e primul an gimnazial, o fosta colega de-a lui, in prez cea mai buna prietena a mea mi-a dat ID lui dar nu am curajul sa-l adaug. Ce pot face ca sa fiu cu el?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Baga id-ul lui si incearca vezi daca iese ceva! daca nu draga mea are gradina destui! tu esti fata lasa-te dorita poate ca iti place de el dar nu sarii pe el va crede ca esti obsedata!

| AnAiLuI a răspuns:

Baga id lui in lista si vb cu el :d pune-i intrebari :d bla bla blabig grin vezi ce iesebig grin

| beka a răspuns:

Data viitoare cand il vezi, zambestei si daca iti zambeste si el. baga ID-ul lui...si daca iti pune intrebari, spune-i ca ti-a placut zambetul si ai vrut sa ai id lui:d p urma decurge totul daca ii sa fie ceva, ai si tu putin curajwinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pt inceput, da-i ADD.
Si vb pe mess, si la scoala, cine stie, poate iese ceva.