| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat. Nu suntem in aceeasi clasa, dar de aceeaisi varsta. Mereu il vad si ne privim unul pe celalalt, dar nu ne cunoastem. Fosta lui colega mi-a dat id lui dai mi-e rusine nu am curaj sa-l adaug mi-e frica sa nu rada de mine... Ce pot face? Sunt o fire timida... Oare sa o rog pe ea sa ne faca intr-un fel,, lipeala". Inaine sa-l intrebe ce fel de fete prefera, daca ii place. etc///? plzzzzzzzzz si ma concentrez pe scoala big grin

5 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nu pune pe altcineva sa faca astabig grin Eram in aceeasi situatie pana IERI.Ne priveam, mai pe ocolite asa pana cand l-am sunat sa il intreb ceva si a doua zi am iesit prin centru. din vorba in vorba se ajunge la lucruri asa mai serioasebig grin si daca lasi timiditatea de-oparte poti sa iti faci curaj si sa il intrebi

| SweetPrinces a răspuns:

Pai eu zic mai bine sa va faca colega lui cunostinta asa poate puteti face si schimb de id happysi poate atunci se va infiripa ceva intre voi. dar cel mai bine ar fi sa te concenrezi pe scoala bafta

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Pff.pai incearca sa ii dai add.stii vorba aia "incercarea moarte n'are". si daca o sa rada de tine inseamna ca nu e pentru tine...doar baieti sunt pe lumea asta destui...succes

| TheMihutz a răspuns:

Ya badaba duuuu...intreaba-l pe Flingstone

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi-a placut de cineva.intr-o excursie el e clasa 7-b eu 5-b. Mi-a dat id lui si am vorbit pana cand el m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui, eu il placeam asa de mut incat am acceptat. El m-a inselat eu l-am iertat si apoi ne-am despartit si apoi dupa 2 luni ne-am impacat iar.Eu zic sa il bagi in lista sa vb cu el.Eu asa am facutwinking