| Sd_Andreea_1996 a întrebat:

La pro tv se face acea reclama pentru. Atlasul Norilor. Stie cineva ce melodie este? Cum se numeste? *cea de pe fundalul reclamei* Multumesc happy Dau funda celui mai rapid raspuns. Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Iraida_7923 a răspuns:

Https://youtu.be/wiGSgIRnEdk

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Nu m-a interesat reclama, dar iti recomand sa cauti pe youtube, cloud atlas music

| Sd_Andreea_1996 explică (pentru EnvyU):

Am cautat, daca asculti reclama poate imi vei fi mult mai de folos happy Multumesc oricum big grin

| Dreamer2306 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu ce melodie e. Am cautat pe YouTube si nu am gasit nimic sad

| Butan_Vasile_1978 a răspuns:

Uite asta e. https://www.youtube.com/watch?v=wiGSgIRnEdk. Am cautat-o disperata si eu si am dat de intrebarea ta.

| Mircea_Ily_1988 a răspuns:

Sleeping away pe you tube primul video