| Sfinnx a întrebat:

Buna am si eu o intrebare^^ legata de contactul sexual.De obicei curge sange mult atunci cand penisul intra in vagin?
e o intrebare serioasa si va rog nu va bateti joc -.-

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sângerea nu cedează în câteva ore, ci între 48 și 72 de ore prin picături de sânge.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu curge mult.Cateva picaturi. Daca este virgina.

| nesuferit a răspuns:

Daca sunteti virginei amandoi, o sa curga mult

| Azµre a răspuns:

Nu, depinde de organism. Unora le poate curge o cantitate mică, altora mai mare sau deloc!

| raluk27 a răspuns:

"De obicei". Curge numai atunci cand e prima data (fata e virgina) si numai cateva picaturi, ca atunci cand te intepi la un deget. Dar asta nu e neaparat sa se intample; unele fete au himenul elastic si nu sangereaza.
Poti sangera si a doua oara, dar in cazuri rare, daca (,) contactul a avut loc din nou, intr-un intervat de timp scurt. Urmatoarele dati (deci atunci cand nu mai esti virgina) nu mai sangerezi happy

| Keith a răspuns:

Curge sange numai daca fata respectiva este virgina, si depinde de organism, ca la unele le poate curge mult la altele mai putin sau la altele chiar deloc(sunt rare cazurile in care nu curge deloc). Bafta!

| gazza01 a răspuns:

Depinde de fata! happy La unele fete poate sa nici nu curga...

| ๖ClaSSic a răspuns:

Depinde de organism, de obicei curge sange daca e virgina.

| Jackul336 a răspuns:

" va rog nu va bateti joc -.-" nu suna prea bine!
ai pus o intrebare serioasa! cine raspunde neserios il trimiti in banca lui!
Intrebrea ajuta si pe multe altele in aceeasi situatie ca si tine deci ai facut practic o fapta buna!

Legat de problema in sine, eu recomand un preludiu ca la carte si restul vin de la sine(fara probleme de care spui tu).

| tudo393 a răspuns:

Eu stiu ca nu... daca vrei sa o dezvirginezi va curge, dar nu cred ca mult. daca nu DUREX.iar daca vrei copii nu conteaza cat sange curgehappy

| AlexandruAlbu a răspuns:

Pfff o sa curga, ai si tu grija sa ai cateva prosoape la indemana, 3 4 de alea mari ar trebui sa fie indeajuns, dar mai bine sa ai mai multe... daca nu vrei sa patezi salteaua iti recomand sa pui o folie deplastic pe sub cearsaf...

| MilkAndCookies a răspuns:

Cand intra penisu-n vagin, cum povestesti tu, e posibil sa curga foarte mult sange.Chiar foarte mult.Mai ales daca te prinde tac*su, sau vreau frate de-al ei, mai smardoi.