| Vasea0g a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Care este cauza ca curge sânge din vagin dupa masturbare?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai ranit in interior daca te-ai masturbat cu vreun obiect.
Renunta la acest obicei. Sau masturbeaza-te clitoridian. Cu blândețe.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai frecat prea tare

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-ai ranit vaginul, sau colul uterin.

| dullcat a răspuns:

Te-ai masturbat gresit, mult prea dur? Oricum nu e de bine, mai mult ca sigur ai lezat peretii vaginali si vezi ca te poti alege inclusiv cu infectii pe viitor.Deocamdata lasa interiorul in pace, masturbarea se poate face si la exterior, fara nicio problema, iar in felul acesta nu ar trebui sa ajungi la scenarii sangeroase(sper).Pot sa intreb ce varsta ai?

| Celdrept a răspuns:

Cauza este lb.romana!

| Cosmin3412 a răspuns:

Dai detalii, ai introdus ceva sau nu?