| Dedutza20 a întrebat:

Am si eu o intrebare... M-am culcat cu iubitul meu in ultima zi de hemoragie a ciclului, dupa contactul sexual mi-a mai curs foarte putin sange era roz numai era rosu iar dupaceea nu am mai avut deloc. Nu am folosit prezervativ, iar iubitul meu a ejaculat in mine. Oare am ramas insarcinata?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu te ingrijora...momentan! Fa un test la sarcina... Daca iese pozitiv..mergi urgent la ginecolog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legatura are cu Afaceri & Financiar?

| Dedutza20 explică (pentru anonim_4396):

Din greseala am pus acolo.

| Necuu a răspuns:

Este posibil. Cel mai bine du-te la un doctor sau ceva si verifica.